Galeria

Aktualności

Zamów usługę

02.09.2013

Galeria

09.07.2013

Kontakt

09.07.2013

Rozkład Jazdy

09.07.2013

Licznik odwiedzin

Rozkład Jazdy

Lubin - Chojnów
  1 2 3 4 5 6
Nazwa przystanku Lp. Km F6X 6H7X FHX F6X7 F6H7X H6X7
Lubin, pętla Ustronie IV 1 0 06:30 08:50 10:20 13:15 16:10 18:35
Lubin, ul.Hutnicza 2 1 06:33 08:53 10:23 13:18 16:13 18:38
Lubin, Al. Niepodległości (Jamniki) 3 3 06:38 08:58 10:28 13:23 16:18 18:43
Lubin, ul.Edukacji Narodowej(KŁADKA) 4 5 06:43 09:03 10:33 13:28 16:23 18:48
Lubin, ul. Legnicka 5 6 06:45 09:05 10:35 13:30 16:25 18:50
Chróstnik 6 9 06:48 09:08 10:38 13:33 16:28 18:53
Karczowiska 7 15 06:53 09:13 10:42 13:37 16:32 18:58
Zimna Woda I 8 18 06:58 09:18 10:47 13:42 16:37 19:02
Zimna Woda II 9 19 06:59 09:19 10:48 13:43 16:38 19:04
Lisiec 10 23 07:03 09:23 10:52 13:48 16:43 19:08
Jaroszówka I 11 29 07:10 09:30 10:59 13:55 16:50 19:15
Jaroszówka II 12 30 07:11 09:31 11:00 13:56 16:51 19:16
Zamienice I 13 31 07:14 09:34 11:03 13:59 16:54 19:19
Zamienice II 14 32 07:15 09:35 11:04 14:01 16:55 19:20
Zamienice III 15 33 07:16 09:36 11:05 14:02 16:56 19:21
Rokitki Żwirownia 16 35 07:18 09:38 11:07 14:03 16:58 19:23
Rokitki I 17 37 07:21 09:41 11:10 14:06 17:01 19:26
Rokitki II 18 38 07:22 09:42 11:11 14:07 17:02 19:27
Czernikowice 19 40 07:25 09:45 11:14 14:10 17:05 19:30
Chojnów Dworzec 20 44 07:30 09:50 11:20 14:15 17:10 19:35


Chojnów - Lubin
  1 2 3 4 5 6
Nazwa przystanku Lp. Km F6X 6H7X FHX F6X7 F6H7X H6X7
Chojnów Dworzec 1 0 07:50 10:10 12:00 14:50 17:20 20:00
Czernikowice 2 4 07:55 10:15 12:05 14:55 17:25 20:05
Rokitki II 3 7 07:59 10:19 12:09 14:59 17:29 20:09
Rokitki I 4 8 08:00 10:20 12:10 15:00 17:30 20:10
Rokitki Żwirownia 5 9 08:01 10:21 12:11 15:01 17:31 20:11
Zamienice III 6 13 08:05 10:25 12:15 15:05 17:35 20:15
Zamienice II 7 14 08:06 10:26 12:16 15:06 17:36 20:16
Zamienice I 8 15 08:07 10:27 12:17 15:07 17:37 20:17
Jaroszówka II 9 16 08:09 10:29 12:19 15:09 17:39 20:19
Jaroszówka I 10 17 08:10 10:30 12:20 15:10 17:40 20:20
Lisiec 11 22 08:16 10:36 12:26 15:16 17:46 20:26
Zimna Woda II 12 27 08:21 10:41 12:31 15:21 17:51 20:31
Zimna Woda I 13 28 08:22 10:42 12:32 15:22 17:52 20:32
Karczowiska 14 30 08:26 10:46 12:36 15:26 17:56 20:36
Chróstnik 15 36 08:31 10:51 12:41 15:31 18:01 20:41
Lubin, ul. Legnicka 16 39 08:35 10:55 12:45 15:35 18:05 20:45
Lubin, ul.Edukacji Narodowej(KŁADKA) 17 40 08:37 10:57 12:47 15:35 18:06 20:46
Lubin, Al. Niepodległości(Jamniki) 18 42 08:40 11:00 12:50 15:40 18:10 20:50
Lubin, ul. Hutnicza 19 43 08:42 11:02 12:52 15:42 18:12 20:52
Lubin, pętla Ustronie IV 20 44 08:44 11:05 12:55 15:45 18:15 20:54


LEGENDA:
H = KURSUJE CODZIENNIE W OKRESIE WAKACJI LETNICH
7 = KURSUJE W NIEDZIELE
F = KURSUJE W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIALKU DO PIĄTKU
6 = KURSUJE W SOBOTY
X = NIE KURSUJE 11.XI; 25,26.XII; W 1 I 2 DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Nasza Oferta

Autobus turystyczny Scania Irizar PB 2007

Wysokopokładowy autobus turystyczny z euro 4, pełna opcja turystyczna. Klimatyzacja, WC, lodówka, cafebar, webasto, CD, DVD, dwa ekrany, fotele rozkładane i rozsuwane

Galeria

Szybki Kontakt

59-300 Lubin
ul. Kamienna 58/3
baza - ul. M Skłodowskiej-Curie 178 (koło Trawos-u)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. kom.: 602 477 206
fax: 76 749 88 86